FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Chcesz nas o coś zapytać?

Gdzie można kupić karmę Garden&Fun?

Produkty marki GardenFun można kupić w sklepach zoologicznych na terenie całego kraju, a także w wielu sklepach internetowych posiadających w swojej ofercie produkty przeznaczone dla zwierząt wolno żyjących.

  • Pracujemy nad wprowadzeniem karm dla zwierząt hodowlanych, jednak na tą chwilę nie posiadamy ich w swoim asortymencie.
  • Posiadamy w ofercie karmy „4 pory roku”, które można podawać przez cały rok.
  • Budki można wywieszać przez cały rok, jednak najlepszym terminem jest jesień, ponieważ ptaki zimujące poszukują schronienia i chętniej się osiedlają oraz zima i wczesna wiosna, ponieważ ptaki poszukują miejsc do rozrodu.
  • Karmnik należy ustawić w widocznym miejscu, blisko drzew. Budka powinna być umocowana minimum 1,5m nad ziemią, z daleka od dróg, budy psa i budynków.
  • Chleb jest szkodliwy dla ptaków, z uwagi na dużą zawartość soli a dodatkowo szybko pleśnieje, co powoduje zatrucia. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiedzialne dokarmianie. Przygotowaliśmy mieszkanki dla ptaków dostosowane do ich potrzeb. Warto pamiętać o regularności w dokarmianiu, ponieważ ptaki szybko się przyzwyczajają i wracają do miejsc, w których wcześniej znalazły pożywienie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK